Menu

HAKKIMIZDA

Ersağ 2006 yılında Denizli’de kurulmuş Denizli Ticaret Odasına kayıtlı bir firma olarak temizlik ve kozmetik ürünleri üretimine başlamıştır. 

İlk kuruluş yıllarındaki amacı Türkiye’de ilk kez bitkisel içerikli formülü ile fosfatsız çamaşır- bulaşık yıkama tozları üretme planı ile yola çıkmış ve bunu gerçekleştirdikten sonra diğer temizlik ürünlerini de aynı düşünce ile üreterek temizlik ürünlerinin içeriğinde fosfat olmadığına dair sağlık bakanlığı hıfzıssıhha laboratuvarlardan analizlerini yaptırmıştır. Üretmiş olduğu temizlik-kozmetik ürünlerinin sayılarını her geçen gün artırarak aynı isim adı altında bitkisel gıda takviyeleri üretimine başlamış, üretmiş olduğu ürünlerinin plastik şişelerini doğaya uygun koşullarla üretmiş, aynı şekilde ürünlerinin üye/müşterilerine en kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırabilme adına kağıt ambalajlarını da aynı marka ile kendisi üretmiştir. 

Ersağ şirketi üretmiş olduğu ürünleri network marketing sistemi ile kullanıcılarıyla buluşturarak Türkiye’de kısa zamanda sektörün öncü firmaları arasına girmiş, çalışmalarını Almanya merkezli kurmuş olduğu şirketi ile tüm Avrupa ülkelerine yine Kıbrıs, Kırgızistan, Kazakistan, Azerbaycan, Makedonya, Rusya ve Ukrayna’da Ersağ markasıyla kurmuş olduğu şirketleriyle bir dünya markası olmuştur. 

2019 yılı içerisinde ise ülkemizde üretimi yapılan temizlik-kozmetik, gıda takviyeleri ve ilaç hammaddelerinin AR-GE çalışmasını tamamlayarak bu hammaddelerin üretimine başlamıştır.  

Misyonumuz; insan sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini artırmak, güvenilir ürün üretmek, üretmiş olduğu hammaddeleri ülkemizde yetişen bitkilerden elde ederek tıbbın ve tüm insanlığın hizmetine sunmaktır. Amacımız bilimsel çalışmaları takip etmek, bilimsel verilerle çalışmak, uygulamak, çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim yapmak, ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktır. Hedefimiz, uluslararası kalite sistem standartlarına uygun temizlik, kozmetik, gıda takviyeleri, ilaç hammaddelerinin üretimini yapan bir firma olmaktır. 

Vizyonumuz; insan ve çevre sağlığını korumak, çağdaş, bilimsel ve yüksek nitelikli hammadde üretim hizmetini sunmak ve sektörümüzde güvenilir, uluslararası alanda tercih edilen bir firma olmaktır.